טיול מאורגן לקרואטיה : הטיפים הטובים ביותר

תוכן העניינים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

קרואטיה בשנים האחרונות הפכה ליעד מבוקש מאוד בקרב הישראלים. העובדה שמדובר במדינה ממזרח אירופי, בה המחייה זולה לישראלים, הפכה אותה ואת עיר בירתה זאגרב לאחת האטרקציות המרכזיות ביותר בחו"ל ומשפחות רבות להעביר את החופשות השונות שלהם דווקא שם. 

כנווד דיגיטלי, יודע שמהרגע בו הישראלים גילו את המחירים הזולים בארץ, הם נוהרים למדינה, אשר יש בה מקומות נהדרים, עם נופים עוצרי נשימה, אוכל טוב ותרבות מגוונת ועשירה.

קרואטיה היא אחת מארצות הבלקן היפות ביותר שאירופה יכולה להציע עבורנו. במידה ואנו נמצאים בקבוצת אוכלוסייה אשר לא מעוניינת לתכנן באופן עצמאי את הטיול לקרואטיה אלא זקוקים לעזרה של חברה מקצועית, הדבר החכם והמומלץ ביותר לעשות הוא להזמין טיול מאורגן לקרואטיה מאחת החברות המובילות ביותר בארץ, אשר זו תדאג לנו לראות ולטייל בכל המקומות והאטרקציות המרכזיים ביותר במדינה.

טיול מאורגן לקרואטיה: למי הוא מתאים?

טיול מאורגן בעיקרו מתאים לכל הגילאים. כמובן שאחת האוכלוסיות אשר מזמינות טיול מאורגן היא אוכלוסיית האנשים המבוגרים אשר זקוקים לסיוע ומדריך אשר ילווה אותם לאורך כל הטיול בקרואטיה – במסגרת הליווי הוא מסביר להם אודות המקומות השונים בעיר, ממליץ להם על מסעדות טובות ומגוונות עם תפריטים מקומיים עשירים ואף עוזר להם להתנייד.

מה תוכלו למצוא בקרואטיה?

בטיול מאורגן באוקראינה או בקרואטיה קיימים החופים המומלצים ביותר במזרח אירופה. במידה ואתם אוהבים ים ובשפע, תוכלו למצוא שם מגוון רחב של חופים. אחד החופים המומלצים ביותר של האי הוא Solaris Sand Beach. 

חוף אשר נמצא בחלק האדריאטי של המדינה ומצטייר כחוף עם נוף וים עוצר נשימה.

טיול מאורגן בקרואטיה: מהו המטבע המקומי?

כפי שאמרנו בתחילת המאמר, אחד מהדברים אשר מושכים את הישראלים הרבים לקרואטיה הוא אורח החיים הנוח והמחייה הזולה. המטבע המקומי בקרואטיה הוא הקונה אשר נחשב לזול יותר לעומת השקל. 

חשוב לציין כי בקרואטיה קיים גם מטבע היורו, אם כי השימוש בו מועט במדינה, ורוב העסקים מעדיפים לקבל את המטבע המקומי ולכן זהו יתרון גדול לתייר הישראלי, כיוון שמטבע השקל שלנו נחשב למטבע חזק יותר מבחינת השווי שלו.

האם אפשר להיות נווד דיגיטלי בקרואטיה?

אין ספק שאפשר גם לעבוד בקרואטיה. במסגרת הטיול שלנו, אנו יכולים אף להציע את השירות שלנו במידה ויש לנו את הכישורים וההכשרות המתאימות לעבודות במקצועות השונים והמגוונים כמו ניהול קמפיינים בפייסבוק ובגוגל וגם לעבוד כבוני אתרים או מעצבים בתחומים שונים.

לחזרה אל התוכן:
דילוג לתוכן