טיול מאורגן לקרואטיה, סלובניה ומונטנגרו: 3 יעדים שחובה לבקר בחייכם

תוכן העניינים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

סלובניה, קרואטיה ומונטנגרו הן ארצות הבלקן של מזרח אירופה ונחשבת יעד תיירותי ומרכזי מאוד בקרב ישראלים רבים. אחד הדברים המרכזיים שהישראלים אוהבים בהן הוא עניין המטבע המקומי אשר נחשב זול משמעותית ביחס לשקל. 

רבים מהאוכלוסייה אשר טסה ליעדים אלה לרוב היא האוכלוסייה המבוגרת, אשר לה יש קושי רב להתנייד בצורה עצמאית ולתכנן את כל דבר כדי לראות את כל המקומות המרכזיים בארצות אלה.

כדי להקל עליהם וכדי שייהנו בצורה מיטבית, ההמלצה הטובה ביותר היא לקחת טיול מאורגן לארצות אלה. את הטיול המאורגן אפשר להזמין בקרב סוכנות נסיעות או חברות אשר מציעות חבילות מגוונות שונות.

מה אפשר למצוא במסגרת טיול מאורגן לארצות אלה?

כאשר אנו נבצע הזמנה של אחת החבילות לארצות הללו – אנו נזכה לראות נוף מדהים, מדינות מתפתחות, מקומות תרבות ואטרקציות נהדרות. בנוסף לכך, ארצות אלה מתגאות באוכל המקומי שלהן. 

המדריך מטעם החברה אשר ילווה אותנו לאורך כל הטיול, יסביר למטיילים על כל מקום ומקום – על ההיסטוריה שלו, על חשיבותו למקומיים, והעיצוב הייחודי שלו. בשלושת הארצות אנו יכולים לבלות בערי הבירה של הארצות הללו : כך בטיול מאורגן בקרואטיה אנו נטייל בזאגרב, בסלובניה נעצור רגע בליובליאנה הנהדרת, ובמונטנגרו אנו יכולים לשבת בחופים הנהדרים שלה, ליהנות מהשמש ואף להשתזף, לאלה שאוהבים מאיתנו כמובן, חופשת בטן – גב.

איך המחייה בארצות אלו?

בדרך כלל אחד הדברים החשובים ביותר שאנו שמים אליו לב בעת טיסה למקום מסוים הוא מהו המטבע המקומי. בארצות אלה, המטבע המקומי נחשב זול מאוד ורבים הישראלים מרבים לבצע קניות שונות ולחזור עם מזוודה מלאה בכל טוב – הן בגדים,  הן אוכל במחיר זול מאוד ומגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה.

האם ניתן להיות נווד דיגיטלי בארצות אלה?

אני כנווד דיגיטלי, יודע שכן. אפשר לעבוד בארצות אלה בשלל מקצועות דיגיטליים. כיום ישנה רשימה ארוכה של תפקידים כמו מנהלי תוכן, קופירייטרים, מעצבים, מנהלי קמפיין ואף מקדמי אתרים. חובה שיהיה חיבור אינטרנט על מנת שנוכל להמשיך לתקשר עם האנשים השונים לכן דאגו שאתם במלונות עם אינטרנט חזק ויציב בתקווה שלא נחווה ניתוקים שונים ברגע קריטי.

מהו המחיר של טיולים מאורגנים לארצות אלה?

עלות טיולים מאורגנים לארצות הנ"ל שונה מחברה לחברה ואינו חד משמעי. יש לבצע השוואת מחירים רגע לפני שאנו מחליטים לרכוש חבילה ולהזמין מאותה החברה. דאגו שאתם לא חורגים במסגרת התקציב שלכם, והשאירו כסף לבזבוזים.

טיול מאורגן לקרואטיה, סלובניה ומונטנגרו
לחזרה אל התוכן:
דילוג לתוכן